SK Pedagog 5:3 HC ŠD Písek
TJ Datels Blatná 0:6 SK Pedagog
SK Pedagog 2:1 SK Suchdol n/L.
SK Pedagog 7:1 HBC Prachatice

Podrobnosti k zápasům jsou převzaty ze serveru www.hokejbal-jih.cz. Autoři článků: Petr Kaše, Barbora Smudková, Pavel Kortus ml.

2.NHbL Muži

SK Pedagog České Budějovice - HBC Zliv  4:1 (1:0,2:1,1:0)

Českobudějovický Pedagog po výhře v Pluhově Žďáru porazil naprosto stejným výsledkem také zlivský celek. Domácí se v první části ujali jednobrankového vedení. V prostřední části přidali svěřenci hrajícího trenéra Kotka další dvě branky, naproti tomu zlivští zaznamenali alespoň čestný úspěch. V závěrečném dějství padla branka jediná – do sítě Zlivi a tři body tak zůstávají doma. Branky vítězů stříleli NerudaMíšek a Ondřej Bárta, jenž se prosadil dvakrát. Za Zliv skóroval Rádl.

Extraliga MD

SK Pedagog České Budějovice - HBC Plzeň  0:4 (0:3,0:0,0:1)

Jihočechy čekal jeden z předních celků B-skupiny extraligy mladšího dorostu. Plzeňští o své výhře v Českých Budějovicích rozhodli už v první třetině. HBC třemi góly odskočilo Pedagogu, který už se na odpověď ve zbytku utkání nezmohl. Západočeši přestříleli domácí 33:13 a nakonec brali zaslouženou výhru 4:0. Pedagog zůstává na šesté příčce s pěti body.

Fotografie zde

Statistiky - MD - SK Pedagog ČB - HBC Plzeň

Liga SŽ - s účastí hráčů SK Pedagog ČB

HBC Plzeň - SK Suchdol n/L.  5:2 (2:0,0:1,3:1)

Souboj sousedů v tabulce nakonec ovládli plzeňští mladíci. Ti šli v první třetině do vedení, ale Jihočeši se po pauze dotáhli na rozdíl jediné branky. Mečouni však drama odmítli. Třemi góly definitivně rozhodli o tom, že plný bodový zisk zůstane na západě Čech. Suchdol zůstává čtvrtý s pěti body.

Přebor JČ MŽ

TJ Tatran Třemošná - SK Pedagog České Budějovice  2:20 (0:6,1:9,1:5)

Poslední Třemošná přivítala Pedagog a na utkání rozhodně nebude vzpomínat v dobrém. Tatran totiž prohrál vysoko 2:20, když se do jeho sítě branky sypaly jako na běžícím pásu. Při chuti hrající Českobudějovičtí vsítili ve druhé třetině dokonce devět branek a utkání jasně opanovali. Díky jasné výhře se Pedagog posunul na druhé místo tabulky.