Střely na bránuStřely na bránu (75 x) - Tomášek Vojtěch
Obdržené gólyObdržené góly (19 x) - Tomášek Vojtěch
22:54VyloučeníVyloučení (2.min) - Affenzeller Markus Robert
44:42GólGól (19:1) - Kovařík VáclavPřihrávka Lálík Jakub

Budějovičtí žáci o víkendu zavítali na sever Čech, odměnou za dalekou cestu jim ale bohužel byla jen vysoká porážka. Ústecký tým se s ničím nepáral a tak už po první třetině domácí vedli 4:0. Zásah zaznamenali Ondřej Polata, Jakub Lukáš a Kale Costa, který svůj druhý gól vpravil za Tomáškova záda v poslední vtřeřině první části. Pravé střelecké hody ale Elbě začaly až v druhé třetině. O osmigólové navýšení skóre se postarali Ondřej Polata, Jan Škurla, Kale Costa, Aleš Macek a dvěma góly Vojtěch Zeman a Pavel Tomšík. Gólové řádění domácích ale nezarazilo ani skóre 12:0. Během třetí části přidali dalších sedm zásahů Kale Costa, Jan Maixner, Aleš Macek, Pavel Tomšík, Jan Škrula a Jakub Lukáš. A diváci se nakonec dočkali i dvacátého gólu, alespoň z něj se ale mohli konečně radovat Jihočeši. Osmnáct vteřin před koncem utkání se míčku ujal Jakub Lálík, který vyslal přihrávku směrem k Václavu Kovaříkovi, kterému se podařilo prolomit nedobytnost ústecké kasy.