Čas zápasu: 11:00

Střely na bránuStřely na bránu (38 x) - Stankay Filip
Obdržené gólyObdržené góly (2 x) - Stankay Filip
00:16GólGól (1:0) - Lálík JakubPřihrávka Kovařík Václav
05:21Gól v přesilovceGól v přesilovce (2:0) - Vachulka JakubPřihrávka Lálík Jakub
11:59VyloučeníVyloučení (2.min) - Nebor Tomáš
19:46Gól v přesilovceGól v přesilovce (3:0) - Nebor TomášPřihrávka Moser Miroslav
21:18VyloučeníVyloučení (2.min) - Affenzeller Markus Robert
27:29VyloučeníVyloučení (2.min) - Nebor Tomáš
39:10VyloučeníVyloučení (2.min) - Jašek Michal
43:23VyloučeníVyloučení (2.min) - Tomášek Vojtěch
43:39Vyloučení - OKVyloučení - OK (OK) - Moser Miroslav

V neděli znovu nastoupil Pedagog, tentokrát ale konečně na vlastním hřišti. Soupeř z Nového Strašecí, který do té doby držel na Pedagog šestibodový náskok, nastoupil v Budějovicích po dvou prohrách z předešlého dne, které se na jeho hře rozhodně podepsaly. Pedagog tak vytvořil ohromných 68 šancí, z nichž ale protlačil míček do branky jen tři. Přesto ale Jihočeši šli za vítězstvím už od prvních sekund. V 16. vteřině otevřel skóre Jakub Lálík, o pět minut později pak pro Pedagog získal stabilní odstup 2:0 Jakub Vachulka. Když ve druhé třetině budějovičtí proměnili další střelu, tentokrát vypálenou z hole Tomáše Nebora, výhru už měli na dohled, ve třetí třetině ale Jihočechy postrašili i výkony Nového Strašecí. Dva zásahy do branky hájené Filipem Stankayem ale naštěstí na otočení nestačily, Pedagog tak s výsledkem 3:2 mohl oslavit třetí výhru sezóny.