Čas zápasu: 12:00

Střely na bránuStřely na bránu (35 x) - Stankay Filip
Obdržené gólyObdržené góly (9 x) - Stankay Filip
27:55GólGól (5:1) - Affenzeller Markus RobertPřihrávka Lálík Jakub

Budějovický Pedagog, který dosud drží pouhý jeden bod, v sobotu vyzval nelehkého soupeře z Dobřan. Tamní Šneci s deseti body ovládali tabulku, i přes větší tlak na branku Jihočechů ale budějovický gólman Filip Stankay udržel do druhé třetiny nízký rozdíl 0:1. V druhé třetině se favorizované Dobřany rozstřílely a za Stankayova záda poslaly další čtyři střely. Až za stavu 5:0 se podařilo konečně prosadit i Budějovicím, dvě minuty před koncem třetiny snížil na 5:1 Markus Robert Affenzeller po přihrávce Jakuba Lálíka, Šneci ale nehodlali z pětigólového náskoku slevit a Pedagogu přidali šestý zásah na cestu do šatny. Ve třetí části se žádná ze snah jihočechů o snížení neuchytila, Dobřany tak s třemi zásahy navrch potvrdily vedení soutěže výhrou 9:1.