Střely na bránuStřely na bránu (59 x) - Tomášek Vojtěch
Obdržené gólyObdržené góly (8 x) - Tomášek Vojtěch
04:54GólGól (0:1) - Nebor TomášPřihrávka Kovařík Václav
06:43GólGól (0:2) - Kovařík VáclavPřihrávka Nebor Tomáš
13:48VyloučeníVyloučení (2.min) - Kovařík Václav
20:11GólGól (2:3) - Nechvátal PetrPřihrávka Lálík Jakub
25:30VyloučeníVyloučení (2.min) - Affenzeller Markus Robert
26:53Gól v oslabeníGól v oslabení (3:4) - Lálík Jakub
27:30GólGól (3:5) - Nechvátal PetrPřihrávka Kovařík Václav
28:55VyloučeníVyloučení (2.min) - Krčka Daniel
34:34GólGól (5:6) - Jašek MichalPřihrávka Affenzeller Markus Robert
36:26Gól v přesilovceGól v přesilovce (6:7) - Krčka DanielPřihrávka Vachulka Jakub

Komentář k zápasu:

Starší žáci Pedagogu po dvou neúspěšných kolech odcestovali do Nového Strašecí. První třetinu načali lépe Jihočeši, když v páté minutě vstřelil úvodní branku Kovařík. Ten znovu podpořil naděje budějovického týmu v čase 6:43, v desáté minutě ale začal skóre stahovat domácí Vojna. Do šaten už se odcházelo za vyrovnaného stavu, o který se postaral Svoboda. Pedagog se znovu dostal do vedení v jednadvacáté minutě po zásahu Nechvátala, o čtyři minuty později se ale hrálo nanovo, o srovnání se postaral Linke z řad Nového Strašecí. Budějovičtí ale stále neztráceli chuť na vítězství, v čase 26:53 se tak před strašeckou brankou prosadil Lálík, o třicet vteřin později navýšil vedení hosti na 3:5 Nechvátal. Že rychlé góly neumí rozdávat jen Pedagog ale obratem ukázal Vojna, na vyrovnání pak Husákovi stačila necelá minuta. Jihočeši vstřelili první branku i v závěrečné třetině, do vedení 5:6 je poslal Jašek, odplatu ale ještě zatepla podával Svoboda. Pedagog si tak znovu musel budovat náskok, o sedmý gól se postaral Krčka, domácí ale nehodlali před koncem zápasu ustat ve svém stíhacím závodě a opět gólem Drechslera srovnali. Utkání tak museli rozhodnout až samostatné nájezdy. Z nich výborně hrající Jihočeši vyšli s jediným bodem po vítězném zásahu Linkeho.