Čas zápasu: 14:00

Střely na bránuStřely na bránu (50 x) - Tomášek Vojtěch
Obdržené gólyObdržené góly (3 x) - Tomášek Vojtěch
03:18GólGól (1:0) - Lálík JakubPřihrávka Moser Miroslav
43:51Gól v přesilovceGól v přesilovce (2:3) - Krčka DanielPřihrávka Affenzeller Markus Robert , Lálík Jakub

Starší žáci českobudějovického Pedagogu museli v sobotu přijmout výzvu berounských Keltů, kteří zatím ani z jediného utkání neodešli bez bodu. Jihočeši se ale druhého týmu tabulky nezalekli a ve třetí minutě vyslali do útoku Jakuba Lálíka, který uklidil míček do branky Keltů. Ti sice vybojovali pětkrát víc slibných šancí než Pedagog, přesto první gól zaznamenali až ve třetí třetině, kdy prolomení střelecké smůly využili hned třikrát po sobě a dostali se do vedení 1:3. V čase 43:51 Budějovičtí z akce Affenzellera, Lálíka a skórujícího Daniela Krčky vytěžili snížení na 2:3 a Vojtěch Tomášek v brance domácích pečlivě hlídal branku, aby se šance na snížení nezmenšily. Stejně bezchybná ale byla i obrana Keltů, kteří nakonec gólový náskok udrželi a vyvezli z ujali se vedení tabulky.