Střely na bránuStřely na bránu (28 x) - Tomášek Vojtěch
Obdržené gólyObdržené góly (2 x) - Tomášek Vojtěch
00:47VyloučeníVyloučení (1.min) - Krčka Daniel
01:05Gól v oslabeníGól v oslabení (0:1) - Nebor Tomáš
04:17GólGól (0:2) - Vránek MatějPřihrávka Neruda Karel
04:46VyloučeníVyloučení (1.min) - Kovařík Václav
10:49GólGól (0:3) - Nebor TomášPřihrávka Krčka Daniel
11:01GólGól (0:4) - Affenzeller Markus RobertPřihrávka Vránek Matěj , Nechvátal Petr
34:29VyloučeníVyloučení (1.min) - Nebor Tomáš

Po výhře v Praze se Budějovičtí přesunuli do Nového Strašecí, kde začali utkání skutečně zhurta. První zásah, který opět obstaral Tomáš Nebor, přišel už v čase 01:05 za vlastního oslabení. Druhý gól dostal za Knížete v brance Strašecí Matěj Vránek, na 0:3 zvyšoval v jedenácté minutě znovu Nebor, tentokrát s asistencí Krčky. Čtvrtý zásah hostí přišel po dvanácti vteřinách z hole Affenzellera, po následném vhazování se ale Bílý rozhodl prověřit pozornost Tomáška v brance Pedagogu a gólem na 1:4 ho „nachytal na švestkách“. Vypjatá poslední minuta první třetiny tím ale zdaleka nebyla uzavřena, v čase 11:32 uzavřel svůj už druhý nedělní hattrick Nebor, o několik vteřin později šel ale kvůli vyloučení Kovaříka Pedagog do čtyř. Toho ještě pět vteřin před koncem třetiny dokázal využít Kučera, když za Tomáškova záda přidal druhý gól domácích. Uzavřel tak pořádné drama, které se v posledních dvou minutách úvodní třetiny rozpoutalo. Padlo během nich neskutečných pět zásahů.
V druhé třetině týmy nepolevily, místo do branek ale jejich energie mířila na trestnou lavici. Další góly tak padali až v třetí části. V té znovu zářil Nebor, na 2:6 skóroval už 32 vteřin po prvním vhazování. Svým pátým gólem pak uzavřel skóre na 2:7, Pedagog si tak ze středu Čech odvezl šest bodů a příznačnou šestou příčku.

Autor komentáře: Barbora Smudková