Střely na bránuStřely na bránu (26 x) - Stankay Filip
Obdržené gólyObdržené góly (1 x) - Stankay Filip
03:37GólGól (1:0) - Krajánek Vojtěch
16:09GólGól (2:0) - Moser MiroslavPřihrávka Brand Patrik
29:44VyloučeníVyloučení (2.min) - Vachulka Jakub

Utkání čtvrtých žáků Pedagogu s pátými Horaly přineslo pořádně napínavou podívanou. Prachatičtí v úvodní třetině vytvořili hned několik slibných šancí, které ale bezchybně likvidoval gólman Budějovic Filip Stankay. Na řadu tak přišel protiútok Pedagogu v čele s Vojtěchem Krajánkem, který využil zakrytého výhledu brankářky Sandry Uhlíkové a poslal domácí do vedení 1:0. Na druhý gól si diváci počkali až do sedmnácté minuty, kdy s asistencí Patrika Branda branku Prachatic dobyl Miroslav Moser. V posledních minutách utkání se pak gólu konečně dočkali i Horalíci, když Martin Willmann střelou nad Stankayův beton snížil vedení Budějovic na 2:1. Finální zvrat se ale nekonal – siréna brzy ohlásila výhru Pedagogu. Tým Budějovic tak potvrdil svou čtvrtou příčku. Horalové jsou ve výsledném pořadí pátí.