Střely na bránuStřely na bránu (27 x) - Bílý Tomáš
Obdržené gólyObdržené góly (1 x) - Bílý Tomáš
02:38VyloučeníVyloučení (2.min) - Hejl Zdeněk
09:29VyloučeníVyloučení (2.min) - Dlugoš ml. Milan
15:45VyloučeníVyloučení (2.min) - Šimoník Michal
23:36GólGól (0:1) - Pavlík TomášPřihrávka Dlugoš Václav , Kolář Pavel
26:41VyloučeníVyloučení (2.min) - Bárta Adam
31:04GólGól (0:2) - Smudek MatoušPřihrávka Dlugoš Václav , Kolář Pavel
33:16Gól v přesilovceGól v přesilovce (1:3) - Šimoník MichalPřihrávka Dlugoš Václav , Pavlík Tomáš
35:40VyloučeníVyloučení (2.min) - Smudek Matouš
36:39VyloučeníVyloučení (2.min) - Bárta Adam
38:44VyloučeníVyloučení (2.min) - Dlugoš ml. Milan
39:51Gól v oslabeníGól v oslabení (1:4) - Bárta OndřejPřihrávka Bárta Adam
41:12VyloučeníVyloučení (2.min) - Hejl Zdeněk

Datlové nedokázali navázat na sobotní vítězství v Pluhově Žďáru, naopak Pedagog zvládl i druhou víkendovou zkoušku. Po úvodní bezbrankové třetině šli v prostředním dějství do vedení hosté. Ve třetí třetině sice dokázali blatenští hráči, teprve podruhé v letošní sezóně vyzrát na obranu Pedagogu, jenomže hosté přidali další tři branky, čímž definitivně rozhodli o tom, že všechny body putují do Budějovic.
Šestibodový víkend hodnotil kapitán Pedagogu Tomáš Pavlík: Oba víkendové zápasy se podobaly jako vejce vejci. Aktivní hra soupeře nám dělala problémy, avšak neproměňoval své šance a to díky famóznímu brankáři Bílému v naší brance. My poté své šance využili a v obou případech zvítězili