Střely na bránuStřely na bránu (34 x) - Bílý Tomáš
Obdržené gólyObdržené góly (3 x) - Bílý Tomáš
05:17GólGól (0:1) - Malecha MatyášPřihrávka Kolář Pavel
09:45VyloučeníVyloučení (2.min) - Janeček Martin
21:46VyloučeníVyloučení (2.min) - Vochozka Stanislav
26:13VyloučeníVyloučení (2.min) - Vochozka Stanislav
28:07VyloučeníVyloučení (2.min) - Bárta Adam
33:08VyloučeníVyloučení (2.min) - Bárta Ondřej
42:15GólGól (1:2) - Janeček MartinPřihrávka Malecha Matyáš
50:00VyloučeníVyloučení (2.min) - Bílek David

Komentář k zápasu:

Dramatickou bitvu s infarktovým závěrem nabídlo úvodní semifinálové utkání Betonovy s českobudějovickým Pedagogem. Ten šel do vedení hned v 6. minutě. Betonáři propadli na modré čáře, balónku se zmocnil Matyáš Malecha, jenž dělovkou s přispěním břevna překonal debutanta v brance domácích Vojtu - 0:1. Když už to vypadalo, že úvodní část skončí tímto výsledkem, sehrála Betonova akci po ose Sumerauer - Papež - Petr Janeček a posledně jmenovaný měl po ideální nabídce kapitána Betonářů snadnou pozici - 1:1.

Hosté šli do vedení ve 43. minutě. Rychlé přečíslení Pedagogu zakončil přízemní střelouMartin Janeček - 1:2. V tu chvíli to s Betonovou nevypadalo vůbec dobře. Do konce zbývaly již pouhé dvě vteřiny, kdy se vhazovalo po pravici Bílého. Šperl byl na buly úspěšný, vyhrál vhazování dopředu přímo na hokejku Vladimíra Papeže a ten z bezprostřední blízkosti protlačil balónek do sítě – 2:2.

A tak se šlo do prodloužení. Během deseti minut branka nepadla a o vítězi prvního semifinálového utkání musely rozhodnout nájezdy. Prvních pět střelců na obou stranách neuspělo - za Betonovu jeli postupně Papež, Klíma, Janeček, Sumerauer a Šperl. Rozhodla až šestá série. Zatímco hostující Adam Bárta si podruhé vylámal zuby na famózním Vojtovi,Petr Janeček svůj druhý pokus s přehledem proměnil - 3:2. Betonova tak dokonala obrat a v sérii se ujala vedení.