Čas zápasu: 11:30

Střely na bránuStřely na bránu (13 x) - Tomášek Vojtěch
Obdržené gólyObdržené góly (1 x) - Tomášek Vojtěch
03:12VyloučeníVyloučení (TS) - Hnyk Šimon
03:28Gól v přesilovceGól v přesilovce (1:0) - Zelenka LukášPřihrávka Procházka Štěpán
12:45VyloučeníVyloučení (2.min) - Hnyk Šimon
16:41VyloučeníVyloučení (2.min) - Stankay Patrik
18:40Gól v oslabeníGól v oslabení (2:0) - Zelenka Lukáš
27:49VyloučeníVyloučení (2.min) - Kovařík Václav
28:51Gól v oslabeníGól v oslabení (3:0) - Zelenka LukášPřihrávka Welser Matyáš , Hnyk Šimon
30:35GólGól (4:0) - Procházka ŠtěpánPřihrávka Welser Matyáš
32:24VyloučeníVyloučení (TS) - Krajánek Matěj
33:36Gól v přesilovceGól v přesilovce (5:1) - Stankay PatrikPřihrávka Zelenka Lukáš , Welser Matyáš
35:39Gól v přesilovceGól v přesilovce (6:1) - Welser MatyášPřihrávka Procházka Štěpán
39:18Gól v přesilovceGól v přesilovce (7:1) - Chudomel PavelPřihrávka Procházka Štěpán , Welser Matyáš
39:46Gól v přesilovceGól v přesilovce (8:1) - Bauš OndřejPřihrávka Stankay Patrik

Na úspěšné vlně se udržel Pedagog i po zápase s Prachaticemi. První část vytvořila domácím jednobrankové vedení, které Českobudějovičtí ve druhé třetině rozšířili. Prachatičtí sice ztráceli tři branky, ale byli pořád ve hře. Jejich naděje definitivně vzaly za své v posledních patnácti minutách, kdy Pedagog pěti góly jasně stvrdil své vítězství.

Trenér rozjetého Pedagogu Vratislav Malecha částečně litoval, že podzimní část končí. „Po dobrém výkonu z minulého kola v Plzni jsme si mysleli, že to půjde samo, ale opak byl pravdou. V první třetině se nám nedařilo vůbec nic, soupeř nás chvilkami přehrával. Díky přesilovce jsme ji vyhráli jednobrankovým rozdílem. O přestávce bylo v šatně trochu dusno, ve druhé třetině jsme navýšili náskok dvěma brankami ve vlastním oslabení. Ve třetí třetině jsme hráli sedmiminutovou přesilovku, ve které jsme rozhodli o výsledku zápasu. Zajímavé utkání, ve kterém jsme dali osm gólů, ale jen jeden při hře pět na pět, a to ještě gólman Tomášek chytil dva trestné nájezdy. Škoda jen, že teď, když se nám v posledních zápasech začalo jak herně tak i výsledkově dařit, je zimní přestávka.“

Branky:  Zelenka (Procházka), Zelenka, Zelenka (Welser, Š. Hnyk), Procházka (Welser), Stankay (Zelenka, Welser), Welser (Procházka), Chudomel (Welser, Procházka), Bauš (Stankay) - Uhlíř (Štěpánek, Sedláček).