Střely na bránuStřely na bránu (32 x) - Čapek Vít
Obdržené gólyObdržené góly (4 x) - Čapek Vít
05:59GólGól (1:1) - Smudek MatoušPřihrávka Pech Jan , Košátko Zdeněk
21:33VyloučeníVyloučení (2.min) - Plemátl Pavel
31:59Gól v přesilovceGól v přesilovce (2:2) - Remiáš MartinPřihrávka Sládek Petr
40:15GólGól (3:3) - Remiáš MartinPřihrávka Chrástka Jakub

V neděli se Budějovičtí přesunuli do Pardubic, kde se utkali se Stars Svítkov. Domácí se sice hned při prvním střídání dostali do vedení střelou Mikulčáka, Pedagog v sestavě posílené o zlivské a suchdolské posily ale dokázal ještě v první třetině odpovědět. Gól na 1:1 obstaral ránou od modré kapitán Matouš Smudek. V druhé části šli domácí opět do vedení, když přesilovky využil Jan Doležal. Pedagog měl slibnou šanci na srovnání na přelomu druhé a třetí třetiny, když se Svítkov musel bránit ve třech. Tu sice Budějovice nevyužily, Martin Remiáš ale nenechal hosty dlouho čekat a po minutě konečně srovnal. Nerozhodný stav ale dlouho nevydržel, vedení se opět chopili domácí střelou Vojtěcha Novotného. Pedagog se tak musel znovu pokusit zvrátit nepříznivé skóre. Druhý zásah si připsal Remiáš snížením na 3:3. V základním čase se ale týmům rozhodnout nepodařilo, na řadu tak přišly nájezdy. V těch se dařilo lépe domácím, závěrečný gól vstřelil Vojtěch Novotný.
„Z víkendu máme jenom bod, což je žalostně málo. Mnohem horší je, že jsme kvůli zranění na měsíc přišli o jednoho z klíčových hráčů," hodnotí víkendové výsledky včetně zranění Jana Pecha v nedělním zápase trenér Smudek.

Autor komentáře: Barbora Smudková