Střely na bránuStřely na bránu (33 x) - Stankay Filip
Obdržené gólyObdržené góly (7 x) - Stankay Filip
02:44GólGól (0:1) - Malecha MatyášPřihrávka Neruda Martin
15:55VyloučeníVyloučení (2min.) - Stankay Patrik
18:58Gól v přesilovceGól v přesilovce (2:3) - Stankay PatrikPřihrávka Neruda Martin , Malecha Matyáš
22:11VyloučeníVyloučení (2min.) - Neruda Martin
24:11VyloučeníVyloučení (2min.) - Neruda Martin
25:04GólGól (3:4) - Nechvátal Dominik

Budějovický Pedagog si po prvním kole, ve kterém padl 7:1 se Suchdolem, potřeboval spravit chuť, vyrovnané utkání s KOVO Praha ale bylo především soubojem brankářů. Jako první si branku nepohlídal domácí Tomáš Kužel, když v čase 2:44 vypálil Matyáš Malecha. Vyrovnání ale přišlo už za necelou minutu, jihočeského gólmana postaršeného z nejmladší žákovské kategorie, prostřelil domácí Ondřej Matoušek. Ve vyrovnané hře Filip Stankay odolal až do deváté minuty, kdy poslal domácí do vedení Jakub Opolský. Druhou třetinu zahájili Pražané druhým zásahem z hole Matouška, na 3:2 v čase 18:58 stáhl Patrik Stankay. Matoušek ale dvougólový náskok pohlídal, o tři minuty později jeho zásluhou domácí vedli 4:2. V úvodu dvacáté šesté minuty znovu snížil náskok domácích Dominik Nechvátal, Matoušek ale skóroval počtvrté, poslední ránu vteřiny vpravil za mladého brankáře Pedagogu Daniel Barták. Ve třetí třetině se budějovické obraně dařilo lépe, a i v útoku překonali domácí tým poměrem střel na bránu 33:37, přesto poslední zásah padl znovu do branky hostí. Konto utkání uzavřel na 7:3 domácí Lukáš Stejskal.