Střely na bránuStřely na bránu (32 x) - Davídek Petr
Obdržené gólyObdržené góly (5 x) - Davídek Petr
14:00VyloučeníVyloučení (2.min) - Dlugoš Václav
26:14Vyloučení - vyššíVyloučení - vyšší (10.min) - Davídek Petr
28:51VyloučeníVyloučení (2.min) - Bárta Ondřej
32:51GólGól (1:3) - Bárta AdamPřihrávka Bárta Ondřej
39:01GólGól (2:4) - Pavlík TomášPřihrávka Bárta Ondřej
39:59Gól v přesilovceGól v přesilovce (3:5) - Malecha MatyášPřihrávka Dlugoš Václav

Komentář k zápasu:

Suchdol navázal na domácí vítězství s Betonovou a připravil Pedagog o letošní neporazitelnost. Hosté vedli po dvou třetinách zásluhou Jiřího KalátaPetra Klímy a Matěje Táchy již 0:3. Závěrečné dějství bylo na branky bohaté. Domácí sice přispěchali na jeho začátku s odpovědí, ale Václav Bednář vrátil Suchdolu tříbrankové vedení zpět. Domácí opět snížili, ale Pavel Císař odmítl jakékoliv drama. Domácí již pouze kosmeticky upravili výsledek v přesilové hře.

Suchdolští komentovali utkání na svém facebookovém profilu: Suchdol se v sobotu utkal v ČB s Pedagogem. Zápas měl zvláštní náboj pro některé hráče domácích, kteří v minulé sezoně odehráli několik utkání za Suchdol. Zápas byl od začátku vyrovnaný, ale Suchdol měl v bráně skvěle chytajícího Šlefra a i díky jeho zákrokům byl zápas až do 10. minuty vyrovnaný. V 10 minutě obrana domácích zaváhala a využil toho Kalát. Stav 1:0 vydržel až do druhé třetiny a to konkrétně do 23. minuty kdy, se míčku ujal Klíma. Nejprve si pohrál v rohu se dvěma domácími beky a pak přesnou střelou k tyči rozvlnil domácí síť podruhé. Netrvalo to dlouho a síť se rozvlnila potřetí a znovu to byli hráči Suchdola, kteří se radovali. Konkrétně Tácha po přihrávce Kaláta. Třetí třetina začínala za stavu 0:3, ale domácí se nadechli k odporu a ve 32. minutě se dočkali snížení. Jejich radost netrvala dlouho, pouze 12 vteřin. Přesně tolik stačilo mladým suchdolským puškám ke vstřelení čtvrtého gólu. Po přihrávce Kubala se trefil Bednář. Domácí gól nepoložil a znovu se dočkali snížení, ale radost jim vydržela tentokrát jen 24 vteřin. Díky chybě domácího hráče při zpracování míčku se dostal ke střele Císař a přízemní střelou k tyči posunul skóre na 2:5. Domácí dokázali už jen snížit při přesilové hře. Suchdol byl v zápase aktivnější a i díky ubránění 2 minutové přesilové hry domácích 5 na 3 dokázal na Pedagogu zvítězit. Hvězdou zápasu byl skvěle chytající Šlefr.

Kapitán Pedagogu Tomáš Pavlík byl po utkání zklamaný: V sobotu se k našemu překvapení nedostavili na zápas jeden chalupář a jeden kynolog, a kdybych se nedostavil já, asi bych udělal líp. První třetinu jsme neproměnili i ty největší šance a po obrovském závaru před brankou hostí, kdy jsme nebyli schopni míček dotlačit do sítě, jsme z protiútoku inkasovali. Na začátku druhé třetiny jsme neproměnili téměř čtyři minuty přesilovky pět na tři a to byl náš konec. Nedokázali jsme už vůbec nic a pokaždé, když jsme snížili, soupeř do pár sekund znovu odskočil. Výsledek nemohl dopadnout jinak. Bída, bída, bída...