Střely na bránuStřely na bránu (28 x) - Bílý, Tomáš
Obdržené gólyObdržené góly (4 x) - Bílý, Tomáš
04:19VyloučeníVyloučení (2.min) - Kotek, David
13:13GólGól (1:1) - Míšek, PatrikPřihrávka Lavička, Radim , Hejl, Zdeněk
15:59VyloučeníVyloučení (2.min) - Bárta, Adam
17:56GólGól (1:2) - Neruda, Martin
22:24VyloučeníVyloučení (2.min) - Bárta, Adam
34:36VyloučeníVyloučení (2.min) - Bárta, Ondřej

Vstup do úvodního čtvrtfinálového duelu patřil Betonově. Již ve 3. minutě se před Bílým zjevil Miloslav Klíma, jenž dokončil dobrou práci Gallistla a poslal Betonáře do vedení - 1:0. Hosté ale ještě do přestávky dokázali jednobrankové manko smazat. Patrik Míšek zůstal osamocený mezi kruhy a na jeho ránu z první byl Hlaváč krátký - 1:1.

V 18. minutě pláchl obraně Betonovy dorostenec Martin Neruda, jenž se štěstím prostřelil Hlaváče - 1:2. Betonova se hnala za vyrovnáním, prostřední část vyhrála na střelecké pokusy 13:6, ale Bílého v brance Pedagogu se jí podruhé překonat nepodařilo.

Co se nepodařilo ve druhé části, vyšlo hned z kraje třetí periody. V čase 31:32 našel Papež ideálně hokejku Martina Krotkého a ten se nemýlil - 2:2. Za další minutu už Betonova vedla, když Ivo Gallistl obkroužil branku a procpal balónek za Bílého - 3:2. To byla pro Pedagog rána, ze které se až do konce zápasu nedokázal vzpamatovat. O šest minut později navíc opět zafungovala spolupráce Papeže s Martinem Krotkým, jenž vložil do střely kapitána Betonovy hokejku a jemnou tečí poslal balónek mezi Bílého betony - 4:2.