Střely na bránuStřely na bránu (5 x) - Stankay Filip
07:58GólGól (0:1) - Moser MiroslavPřihrávka Mazanec Tomáš
19:37GólGól (0:2) - Bohoněk FilipPřihrávka Mauer Filip
23:56VyloučeníVyloučení (1.min) - Mauer Filip
25:00GólGól (0:3) - Moser MiroslavPřihrávka Jašek Michal
30:10VyloučeníVyloučení (TS) - Brand Patrik

Jihočeské týmy se o prvním hracím víkendu předvedly v krajských derby, které zahájilo sobotní utkání Olympu a Pedagogu. V něm díky dvěma zásahům Miroslava Mosera a jednomu gólu z hole Filipa Bohonky zvítězili Budějovičtí. Průběh zápasu popsal na webu Olympu Jaroslav Matějka:
Začátek sobotního utkání přinesl plno nepřesností z obou stran, což oba týmy nahrazovali neutuchající bojovností a pohybem. Hra se odehrávala převážně ve středním pásmu, ale postupem času se objevovali náznaky šancí, které však pochytali jistí brankáři. Na konci 8. minuty se však zčista jasna po nenápadné akci hostů měnilo skóre, když dostatek času a prostoru před naší brankou proměnil ve vedoucí branku Pedagogu Miroslav Moser – 0:1. Náš tým tento gól trochu přibrzdil, ale šance soupeře pochytal velmi dobře chytající Štěpán Kvapil. Do druhé třetiny jsme opět nastoupili plni odhodlání změnit vývoj utkání, ale bohužel zůstalo vždy jen u náznaků. Českobudějovičtí hráči využívali svých větších postav k držení hry dostatečně od své brány a opět v 8. minutě třetiny vstřelili gól, když Filip Bohonek svůj výpad od mantinelu a přesnou střelou k tyči navýšil vedení hostů – 0:2. Těsně před koncem druhé třetiny jsme vybojovali první přesilovou hru, o přestávce trenéři vysvětlovali hráčům horem dolem jak vyzrát na soupeře, ale vše bylo marné. Přesilovka se nám však vůbec nepovedla a navíc, těsně po jejím závěru, díky špatné komunikaci našich obránců, již za vyrovnaného počtu hráčů na hřišti, se z brejku podruhé v utkání prosadil Miroslav Moser – 0:3. V dalším průběhu střetnutí již žádná branka nepadla, i když šance byly na obou stranách. Největší na naší straně byla paradoxně v našem oslabení, když kapitánka Barča utekla v běžeckém souboji obránci hostů a ten ji dokázal zastavit jen za cenu faulu podražením, které rozhodčí ohodnotili trestným střílením ve prospěch našeho týmu. Michal Deutsch však neproměnil.